Ernestine von Kirchsberg
(Verona 1857-1924 Graz) "Stiftskirche in Millstatt", signiert E Kirchsberg, Öl auf Leinwand, 41 x 50 cm, neuzeitlich gerahmt, partiell restauriert, geringe Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
29.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Ernestine von Kirchsberg
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 29.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 20.11. - 29.11.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.600,-